Prosinec 2010

achmed,the dead terrorist

17. prosince 2010 v 18:14 | beruska-♥ |  Vtipné

poslechněte si to :) hlavně bombičky...je to s českejma titulkama

blodnýnky-vtipy

17. prosince 2010 v 18:08 | beruska-♥ |  Vtipné
co ti odpoví blondýnka,když jí řekneš,aby vyhláskovala svoje jméno?
S-V-O-J-E-J-M-É-N-O


    Blondýnka se ptá na ulici: "Pane, prosím vás, kolik je hodin?" "Je čtvrt na čtyři." Blondýnka jen kroutí očima a říká: "Víte, to je divné. Ptám se na tohle celý den a pokaždé dostanu jinou odpověď."


 Blondynka uz je nastvana, ze si z ni porad delaj srandu, a tak se nabarvi. No a jde takhle kolem staje s ovcema a rika bacovi: Kdyz uhodnu kolik tam mas ovci, tak si jednu vezmu. A on, ze teda jo.

Ona mrkne a vystreli: 121! On je spocita a presny.

Tak si ta blondynka cpe tu vyhru do auta a ten baca za ni prijde a rika: Jestli uhodnu pravou barvu vlasu, muzu si toho psa vzit zpatky?

Mladá slečna přišla k doktorovi a povídá: "Pane doktore, musíte mi pomoct, všechno mě bolí." "Jak to myslíte, všechno? Buďte trochu konkrétní." Slečna se dotkla prstem ucha a vykřikla bolestí. Pak se dotkla kolene a zas, dokonce i dotek tváře bolel. Doktor se na ni tak zamyšleně podíval a říká: "Vy jste přírodní blondýnka?" "Ech, jo, pročpak?" "Já si to hned myslel. Máte zlomený prst."    Přihlásily se tři ženské do soutěže - plavání stylem prsa přes kanál La Manche. Vyhrála brunetka, pár minut po ní dorazila zrzka a asi za hodinu totálně vyčerpaná blondýnka. Když ji zabalili do dek a nalili do ní pár loků kávy, vzpamatovala se a povídá: "Nechci si stěžovat, ale mám pocit, že ty zbylé dvě soutěžící používaly ruce!"  Tři blondýnky zůstanou samy na ostrově. Neví, co si počít, a tak tam tak sedí a sedí. V tom se jim zjeví víla a říká, že každé splní jedno přání. Tak první blondýnka říká, že by chtěla být chytřejší, aby se odtamtud nějak dostala. Rázem jí ztmavnou vlasy, je z ní brunetka a ta neváhá, vrhne se do vody a z ostrova odplave. Druhá blondýnka si přeje být chytřejší, než ta první. Stane se z ní černovláska, ta najde pár ostrých škeblí a s jejich pomocí nařeže rákos a vyrobí si člun, na kterém odpluje. Třetí chce být ještě chytřejší, než druhá. Najednou se z ní stane muž, rozhlédne se a odejde po nedalekém mostě.


H

16. prosince 2010 v 20:51 | Katee |  Vtipné
Hoří
Hoří, hóříí hoří horní heršpitská hospoda Hrbatý Hrozen.Hostinský Hrubeš hýká hrůzou, honí hasiče, hubuje, hořekuje, huláká haste, haste honem hybaj,
hovada. Hasiči hovno hasí, hledají hlavní hydrant!
Hoří holubník, hnojiště, huspenina, hudebníkům housle, harfy
harmonika... hašiš, hoří husitské halapartny, hoří historické hebrejské hieroglyfy, hoří hektolitry handlovaného hennesy. Hoří Hrubešova hnědá Honda. Hilfe, Hilféé haleká hysterický heinlainovec Havránek, hoří Hakenkreutz! Himmel Hergot, huš hajzle ! Houf heršpitských hokejistů ho hbitě hákuje holemi. Hoří herna, hoří hubertusy, honosné haveloky herecké honorace hrubě hazardující horentními honoráři, hoří hřívy huculských hřebců handlíře Hlavsy. Handycapovaným hoří hrby. Hoří holínky hospodáře Hanáka. HUMUS. Hormonální hybrid homosexuál Horáček hladí, ... hladí hubici hasičské hadice hýžděmi. Hinduista Hyrš... hinduista Hyrš hypnotizuje Hodonínský horizont, hurá hydrometeority... halucinace. Hoří hasiči horečně hledaný hlavní hydrant ! Hospoda hořela hodinu, hotovo, Hirošima hadr, hořeniště halí hustá HMLA. Hostinský Hrubeš hloubí hroby, hyeny hodují.

Frogs ;)

16. prosince 2010 v 20:48 | Katee |  vtipné obrázky a nápisy
Na lovu.. (animovaný)

Testík

13. prosince 2010 v 20:55 | Katee |  Vtipné
Z nasledujícího ovoce si zvolte jedno a zjistíte o sobě něco nového....

a. Jablko

b. Banán

c. Jahoda

d. Broskev

e. Pomeranč


Co jste si zvolili?

Prosím, přemýšlejte velmi pozorně, nebuďte zbrklí.
Je to paráda! Také jsem byla velmi překvapená. Vaše volba o vás mnoho prozradí...

Výsledky testu jsou níže...

Když jste si zvolili:


a. Jablko: To znamená, že jste osoba, která má ráda jablka.
b. Banán: To znamená, že jste osoba, která má ráda banány.
c. Jahoda: To znamená, že jste osoba, která má ráda jahody.
d. Broskev: To znamená, že jste osoba, která má ráda broskve.
e. Pomeranč: To znamená, že jste osoba, která má ráda pomeranče.


Doufám, že jste o sobě zjistili opět něco nového.
A Vám to přinese mír, pochopení a usmíření...

Jak na dietu?

13. prosince 2010 v 19:55 | Katee |  Móda a Krása
Každá dieta má daná svá pravidla (často velmi přísná a nesplnitelná). Jak je nám však známo - každé pravidlo se dá obejít, nebo má svou slabou stránku. Ta se u diet najde vždy! Lépe řečeno - Garfield ji najde vždy a využije ji k svému prospěchu. Jakmile dieta něco málo povolí, čapne po tom a nepustí.


Tipy pro krásné vlasy

11. prosince 2010 v 19:47 | Katee |  Móda a Krása
KROK ZA KROKEM K LESKU
http://ucesy.net/images/dlouhe.jpg

Blondýna či bruneta - lesk vlasů je důležitejší než jejich barva. Lesklé vlasy vypadají zdravěji a svůdněji!

1. Správné použití
Se šampónem i kondicionérem pracuj šetrně, aby si vlasy zbytečně nezatěžovala. Kondicionér nanášej jen po délce vlasů a na jejich konečky, po nanešení balzámu je přečeš hřebenem.

2. Důkladné vymývání
Oplachování vlasů zakonči studenou sprchou, až dokud vlasy nevržou mezi prstama. Studená voda uzavře povrch vlasu a redukuje tvorbu mazu.

3. Vlhké vlasy jsou citlivější
Proto je po umytí nesuš ručníkem, vodu z nich jen jemně vytlač. Mokré vlasy nikdy nečeš kartáčem, jen je opatrně rozpleť řídkým hřebenem. Typ: Vlasy si rozčeš kartáčem ještě před umýváním.

4. Sušit jen s mírou
Horký vzduch narušuje vlasovou strukturu, proto vlasy nech volně uschnout. Pokud pospícháš, dosuš si vlhké vlasy mírně teplým vzduchem z vzddálenosti minimálně 15 cm. Sušič směruj od kořínků směrem dolů, tím se vyhladí povrch vlasů. Před sušením si do vlasů vetři malé množství přípravku na lesk vlasů.

5. Barva dodá lesk
Čím je barva vlasů tmavší, tím víc se lesknou. Používej šampóny, kúry, tužidla a gely, které oživí barvu Tvojich vlasů. Vynikajícím řešením je tónování.

http://mladazena.maminka.cz/assets/mlada-zena/moje-psychologie/vlasy450.gif

RYCHLÉ A ÚČINNÉ:

Jednoduše je připravíš z dostupných surovin, které najdeš doma.

6. Stop šedivění
Pravidelné používání zředěného jablečného octu při ošetřování vlasů spomaluje proces šedivění. Směs by se měla skládat z 1/3 octu a 2/3 teplé vody. Přimíchej a vmasíruj do vlasů. Neoplachuj.

7. Med proti lámavosti
Pomocí medu dáš Tvoje lámavé vlasy rychle do formy! Smíchej 1 PL medu s 1 žloutkem, nanes na vlasy a nech působit 15 minut.

8. Přírodní zvýrazňovače barvy
Heřmánek jako zesvětlovač: Blonďaté vlasy si po umytí opláchni heřmánkovým čajem. Melír: Čerstvě vymačkanou citrónovou šťávu aplikuj na zesvětlené pramínky. Zvýraznění tmavé barvy: Zalej po jednom sáčku šalvějového a černého čaje litrem vody a přidej 2 PL ovocného octu. Používej pravidelně!

9. Banán na neposlušné vlasy
Rozmačkej zralý banán a smíchej ho s 1 PL mandlového (olivového) oleje. Kaši vetři do pokožky hlavy a po 15 minutách důkladně smyj.

10. Jak na mastné vlasy?
10 PL čerstvě rozmačkaných lístků máty zalej 1 l vody. Pomalu přiveď do varu a nech odpočívat 1 h. Zceď a přidej 1 l jablčného octu. Touto směsí opláchni umyté vlasy.

VÍC OBJEMU JEMNÝM VLASÚM

http://www.dama.cz/kosmetika/foto09/845-01_l.jpg

Jemné vlasy potřebují výživné látky a ochranu, protože jsou díky své jemné struktúře velmi citlivé.

11. Základní push-up starostlivost
Šampóny na jemné vlasy zvětšují jejich objem. Obsahují vitamíny, proteiny a rostlinné výtažky, které jim dodají pružnost a vitalitu. U jemných vlasů je velmi důležité důkladné opláchnutí a následné použití studené vody, která podpoří prokrvení a nazvedne vlasy u kořínků.

12. Styling s efektem vzduchových polštářků
Moderní stylingové produkty na objem vytvoří mezi vlasy malé vzduchové polštářky, díky kterým vlasy vypadají bohatší. Pěnové tužidlo nanášej na vlhké nebo suché vlasy už od kořínků. Rovnoměrně ho rozděl pomocí řídkého hřebenu.

13. Velké natáčky udělají hodně
Vlhké vlasy ošetřené sprejem nebo tužidlem natoč na velké natáčky. Dej pozor, aby si zachytila i špičky vlasů. Nahřej sušičem a nech vychladnout. Vlasy opatrně přečeš kartáčem s přírodními štětinami nebo dotvaruj prstama.

14. Barevné pramínky dodají objem
Světlé nebo světlečervené pramínky oživí jemné vlasy. Zesvětlovač způsobí jemné nadzvednutí účesu, ale pokud si odbarvíš všechny vlasy, zaručeně je poškodíš.

15. Perfektní střih
Polodlhý i krátký postupný střih dodá jemným vlasům objem. Aby si účes zachoval strukturu, spodní vlasy by neměly být příliš proředěné. Nejvhodnější volbou je po bradu dlouhý, jemně prostříhaný bob se střapatou ofinkou. Důležité je pravidelné zastřihávání jednou za měsíc.

kouam na jonas-píšu článek-hraju farm ville...

11. prosince 2010 v 10:54 | beruska-♥ |  O blogu
tak-z nadpisu asi chápete žejo?!.piju mandarinkovou štávu,shánim si hlasy(mimochodem kdo by mi chtěl dát hlas tak tady pro beruska-♥)to kolo končí už zejtra a zatim mam nejvíc hlasů.jinak co se vám líbí víc-jonas nebo jonas.LA?mně obojí ale štve mně že už nedávaj ty klasický dřív je dávali v deset večer a tedka ne.čekala sem na díl ztráta zájmu protože je můj oblíbenej.

posloucham hey you.miluju tu písničku hraje nám to po celym baráku protože nemůžu najít dlouhou ruku :) brácha jonásky nenávidí.je zaposlouchanej do beatles,ozzyho,ramštainů(nwm jak se to píše),aero smith(taky newim jak se to píše).jako ne že bych je neměla ráa taky ale jonasy mam ráda víc.jinak co chcete abycj přidávala?

deníček-9.12.

9. prosince 2010 v 13:55 | beruska-♥ |  O blogu
čauky lidi.ještě vám chci připomenout mýho smajla-.právě sem ho vytvořila...blablabla...víc o něm je v dolnim článku :x tak dneska mam dvě trojky,jedničku a dvojku-trojku z matiky,trojku č.2 z dějáku a to sem myslela že budu mít pětku!dvojku z přáníčka(nevim co se úče nelíbilo na tom že sem omylem nakreslila stromečky vzhůru nohama)a jedničku z lesní studánky.jako na co mi ta básnička bude?utratila sem 60 něco korun v automatu,u stánku s fornettama a ve smíšence za žvejky a lízátko.já se prostě nepolepšim.achjo zejtra je tělák.pokusim se ukecat mamku jestli bych nemohla jít na dvě poslední hodiny naoko k doktorce.ale nemyslete si že se ulejvam to ne mámu překecam jenom když má sakra dobrou náladu a to je jenom jednoou za den.
tak pa.ještě se stavim

můj smajlík

9. prosince 2010 v 13:34 | beruska-♥ |  vtipné obrázky a nápisy
 tak co?líbí?lidi prosím poradte o čem mam psát.dneska napíšu asi jenom deníček,přidam avatar k dessu a objednam u někoho klikačku.

Malby na chodníku

8. prosince 2010 v 19:35 | Katee |  vtipné obrázky a nápisy
Julian Beever je anglický malíř známý po Evropě i ve Státech. Jeho 3D malby jsou při pohledu ze správného úhlu úžasné.
z nesprávného úhlu:


ze správného úhlu:

Chuck Norris

8. prosince 2010 v 19:26 | Katee |  Vtipné
Chuck Norris umí mluvit Braillovým písmem.

Když je člověk v nebezpečí, přijde ho zachránit anděl strážný. Když je v nebezpečí anděl, přichází Chuck Norris.

Chuck Norris může za velké stěhování národů. Národy prchaly před ním.

Jednou stál Chuck Norris v místě dopadu atomové bomby. Dodnes má trochu opálenější kůži.

Chuck Norris umí dělit nulou.

Chuck Norris rád poslouchá hudbu. Chucka Norrise poslouchají všichni.

Chuck Norris neměl nikdy problém s alkoholem. Avšak alkohol má problém s Chuckem Norrisem.

Bermudský trojůhelník byl původně Bermudský čtverec, to bylo předtím, než mu Chuck Norris ukopl jeden roh.

Chuck Norris nemusí jíst. Jídlo musí Chuck Norrisovat.

Když Chuck Norris škrtl zápalkou vzniklo slunce.

Archeologové vykopali slovník pocházející z roku 3 000 před Kristem. V něm bylo slovo "Oběť" definováno znaky "Ten který potkal Chucka Norrise"

Chuck Norris je tak drsný, že existuje Black Metal, Death Metal a Chuck Norris Metal.

Chuck Norris našel odjištěný granát.
"Granát", pomyslel si Chuck Norris.
"Chuck Norris," pomyslel si granát a raději se rychle zajistil.

Chuck Norris byl kdysi vrchní vyjednávač pro FBI. Jeho práce spočívala v tom, že zavolal telefonem kriminálníkovi a řekl: "Tady Chuck Norris."

Chuck Norris nemyslí. On ví.

Chuck Norris spí v noci se světlem. Ne že by se Chuck Norris bál tmy, ale tma se bojí Chucka Norrise.

Chuck Norris rozbrečí cibuli.

V Rusku mají na armádních vysílačkách napsáno: PAMATUJ! CHUCK NORRIS NASLOUCHÁ!

Chuck Norris umí prásknout otáčivými dveřmi.

Když jde Bubák spát, každý večer se podívá pod postel jestli tam není Chuck Norris

Žádné vtipy o Chuck Norrisovi nejsou vtipné. Kde je Chuck Norris, tam končí veškerá legrace.

Metro je vlak, který se ze strachu před Chuck Norrisem ukryl do podzemí.

Když se Chuck Norris nadýchá plutonia, plutonium do týdne zemře na ozáření.

Chuck Norris nenechává zprávy, nechává varování.

Chuck Norris naučil šmirgl, jak být drsným.

Když šel Bubák spát, každou noc se podíval pod postel, jestli tam není Chuck Norris. Dnes už ho pod postelí nehledá, potože ví, že se Chuck umí příliš dobře maskovat.

Chuck Norris musí třídit prádlo na tři hromady - bílé, barevné a krvavé.

Švýcarsko vlastně ve skutečnosti není neutralní. Jen zatím vyčkávají, na kterou stranu se Chuck Norris přidá.

moderátor ignoroval nicka

8. prosince 2010 v 18:07 | beruska-♥ |  nick
chudák nick.co mu udělal?

Nový dess

8. prosince 2010 v 17:12 | Katee
Ten jahodový design mě už nebavil, tak sem vytvořila nějaký vlastní :)
Co vy na to? Myslím že není špatný ;)
                                                            by Katee

diplom pro denuška

6. prosince 2010 v 18:52 | beruska-♥

avrilka
další budou ještě dneska a zejtra!

moc prosím!vážně moc!je to pro bráchu

6. prosince 2010 v 18:04 | beruska-♥ |  O blogu
prosím ty,kdo maj facebook at si mně přidaj do přátel jako ivanka šašková a až mně budou mít,at se prosím přihlásej tady
http://www.eavanoce.cz/invited_by/14947.je je to pro bráchu!prosím moc pomozte mi!!!každýmu kdo se přihlásí udělam třpytivej nápis nebo avatar s kym chce!!!výžně moooc prosím!

nápisek make some noise

6. prosince 2010 v 17:30 | beruska-♥ |  O blogu

bez glitterfy.com bych nepřežila

nápis na blog :D

6. prosince 2010 v 17:19 O blogu

mě se docela líbí :D posudte sami

nejde mi facebook :( + prosba

6. prosince 2010 v 15:42 | beruska-♥ |  O blogu
tak,jak je vidět,z nápisu už asi každý pochoppil o co go :D takže se mi nejde přihlásit na fb-nevim proč asi náká porucha.maj jich poslední dobou docela často hele.nenajde se tu někdo kdo umí dobře grafiku a udělal by nám dess?případn i s popiskama-menu-link me-toplist-actual-affs a oddělovače.dess !!!NESMÍ!!! bejt odfláklej,takže to znamená že to má bejt layout,musí si na tom autor dát záležet a hlavně to musí umět.(z těchhle důvodů si nedělam vlastní).a ještě jednou prosím-nemůžete mi ho nastavit?já sem děsný střevo.a hlavně aby to bylo symetrický takže ne že na jedný půlce pruhy nahoře a na druhý dole-no snad chápete.každýho pěknýho dessu si budem vážit a nebudem ho mít tři dny a pak budem prosit o další.budem ho mít tak do příští středy nebo i víc.s kým:s opicema(roztomilejma!)barvy:světle zelená,pruhy-tmavě zelený(ne moc tlustý)a popisky náký který se k tomu hoděj.jestli někdo umí tak prosím i klikačku.nemusí to bejt nutně animačka.a oddělovače taky ladící.moc děkuju.nejdřív mi napište do komentářů a pak na ivuska.saskova@email.cz napište mi tam něco v tom smyslu že nám chcete udělat des.a blablabla.a hllavně přezdívku!já vám napíšu heslo ale musíte mi napřed slíbit že ho neukradnete!děkuju moc předem .D

nikdo se nezapsal

5. prosince 2010 v 12:29 | beruska-♥ |  O blogu
nikdo se nezapsal do tajné kontroly sb,takže mam jediné sb-p3piper.