nick o cukrovce

6. listopadu 2010 v 17:25 | beruska-♥
Jako malý chlapec jsem zpíval ve sboru v otcově kostele, pak i na Broadwayi. Jako Jonas Brothers, spolu s mými bratry Joem a Kevinem píšeme písně, vydáváme alba a jezdime na turné.

Bylo to během turné v roce 2005, kdy mi zjistili cukrovku. Moji bratři mi jako první řekli, že jsem nějak příliš mnoho zhubnul -15 kilo za dva týdny! Neměl jsem z toho dobrý pocit a to jsem opravdu pozitivní člověk. A tak mě moji rodiče vzali k lékaři.

Normální rozmezí krevního cukru je 3,6mmol/l až 6,0mmol/l. Když jsme přišli k lékaři, dozvěděli jsme se, že můj krevní cukr byl nad 20mmol/l. Doktor řekl, že mám cukrovku typu 1, ale já jsem netušil, co to znamená. První věc co jsem se zeptal bylo: "Umřu?" On mě ale ujistil, že ne, ale budu se muset sledovat. Odtud jsme šli přímo do nemocnice, kde jsem strávil 3 dny, včetně rychlokurzu jak žít s cukrovkou. Nebylo to snadné, ale diabetický pokrok mi pomohl cukrovku zvládat.

Od té doby se moje hladiny glukózy snížily. Ale nesmím jíst tolik sladké. Inzulín není lék. Stejně jako všichni vím, že léčba spočívá ve výzkumu. Jsem vděčný, že se díky speciálnímu diabetickému pgroramu podařilo vědcům objevit příčiny vzniku cukrovky. Tento program také financuje výzkum na testování léků a léčebných postupů, které by mohly léčit nebo vyléčit pacienty s tímto typem cukrovky.

Potom co mi diagnostikovali cukrovku, jsem napsal píseň A little bit a longer.

A tady je jeden z veršů:

All this time goes by
Still no reason why
A little bit longer
And I'll be fine
Waitin 'on a cure
But none of them are sure
A little bit longer
And I'll be fine


(česky)
Veškerý tento čas plyne
Stále žádný důvod proč
Trochu déle a budu v pořádku
Čekám na lék
Ale žádný z nich není zaručen
Trochu déle a budu v pořádku
Cukrovka změnila můj život. Děkuji vám, že jsem tu dnes mohl být. Nick

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

chcete nicka ve spreji? :D

ano
ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama