nick chce vidět mimozemštany!

17. listopadu 2010 v 13:22 | beruska-♥

Nick Jonas: Chci vidět mimozemšťany!

Nick Jonas: I Want To See The Aliens!
Nick Jonas dal palec nahoru pro JJJ v zákulisí právě před naším rozhovorem s ním v NYC v pondělí odpoledne (7. prosince).

Sedmnáctiletý hudebník s námi vtípkoval o tom proč zrovna on chce aspoň na jeden den zkusit být prezidentem. Nick řekl, ""Chci vidět, jestli tu jsou mimozemšťani ! Myslím, tajně, to je jediný důvod, proč chci kandidovat na prezidenta. Chci se dozvědět o všech těch tajemstvích a to je vlastně všechno. Ale ve vší vážnosti, prostě si myslím, že být jeden den v jeho kůži, by byl zajímavý zážitek a spousta prezidentské zodpovědnosti. No, uvidíme, jestli se to jednou opravdu stane, zatím je to jen malý legrační sen."
Nick také mluvil s JJJ o tom jak si byl jistý, že byl pravý čas vyjít ven s The Administration´s album, říká, "Zpočátku jsem si nebyl jistý. Vzalo to hodně snů, hodně plánů. Když jsme začali nahrávat věděl jsem, že to bude stát hodně času, protože jsme měli dvoutýdení volno. Věděl jsem, že bych to mohl dostat hotové v rychlém čase, a v tu chvíli to bylo něco pro co jsem byl rozvášněný, bylo to v mém srdci. A to, že jsem čekal aby to bylo opravdu dokonalé činilo hodně času, možná by nebyla další příležitost pro mě, to udělat. A tak po tom co jsme to nahráli jsme řekli: "Dobře, máme tuhle nahrávku. Co teď s tím budeme dělat?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama